Eğer bir elektro gitarınız varsa onu bir kılıf ya da çantayla taşımalısınız. Madem böyle bir zorunluluk var elektro gitarınız için bir de www.ezgicanmuzik.com web sitesindeki gitarlar ve kılıflar açılır menüsünden elektro gitar çantaları arasından istediğiniz tarz, donanım ve bütçede olanını bulabilirsiniz.

 

 Elektro Gitar Çanta ve Kılıf Özellikleri Nelerdir?

 

 1. Elektro gitar değerli ve belli bir ağırlığı olan bir müzik aletidir. Bu yüzden gitarın çantasının iyi vasıflarda olması gerekir ki hakkıyla korunabilsin. Ezgican Müzik elektro gitar çantaları bu garantiyi kullanıcılarına vermektedir.

 2. Onlarca ürünle her türlü istek ve ihtiyaca cevap verilmektedir.

 3. Kaliteli tek taraflı, çift taraflı fermuarlı ve softcase oluşlarıyla güvenlidirler.

 4. Polyester, naylon kumaş stilleriyle su geçirmez özelliktedirler. Pedli ve jakarlı oluşları gitarın zarar görmemesi için kullanıcıya rahat taşıma imkânı sunmaktadır. Serigrafi baskılı marka logosu olan kılıflar ile karanlıkta kolay yürüyeceksiniz. Yine karanlık ortama girdiğinizde parlayan yansıtıcılı bölümler işinizi kolaylaştıracak ayrıntılardır.

 5. El, kol ce omuz askısı ve ağır bagaj tipi askı alternatifleriyle ergonomik taşımaya uygundur.

 6. Bazı marka elektro gitar kılıflarında kişisel kimlik etiketi bulunmaktadır.

 7. İç cepler, korumalı entegre pena cebi gibi çok bölümlü olan tasarımlı çantalarla gitarınızı farklı yerlere götürürken konforu keşfedeceksiniz.

 8. Ücretleri itibariyle bin lira ila on beş lira aralığında değişmektedir. Dolayısıyla her bütçeye uygun çanta bulunabilmektedir.

 9. Ritter, Ashton, Valencia, Fucion, İbanez, Schecter, Perris Leathers, Stagg, Get'm Get'm gibi seçkin markalı çanta ve kılıflarla elektro gitarınızı gönül rahatlığıyla taşıyacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.