Sıralama seçin
Görünüm:

 Aldığımız müzik aletleri ilerleyen zamanlarda bazı ek aparatlara gerek duyabilir. Bu ek malzemeleri sonradan temin etmeye uğraşmaktansa set halinde alacağınız enstrümanlar ile bu meşaketten kurtulabilirsiniz. Genellikle gitar çalanlar bilir ki, birçok farklı ek aparatı mevcuttur. Her tarz gitarın kendine has tamamlayıcıları bulunmaktadır. Ve enstrümana başladığımız andan ilerleyen seviyelere kadar, sırasıyla bu tamamlayıcılara ihtiyacımız olmaktadır.

 

             Bu yüzden çeşitli gitar setleri oluşturulmaktadır. Böylece ihtiyacımız olacak ürünleri daha sonra temin etmekle uğraşmayacak tüm ihtiyaçlarınızı bu gitar setleri aracılığı ile bir arada bulacaksınız. Piyasadaki gitar setlerinin içerikleri farklılık göstermektedir. Ezgican müzik aracılığı ile setlerin içeriğini kolayca inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra uygun gitar setlerini satın alabilirsiniz. Genel olarak setlerin içerisinde, gitarın çeşidine göre farklı aparatlar mevcut durumdadır. Örneğin; klasik gitar ile elektrogitarın aparatları ve tamamlayıcıları farklılıklar göstermektedir. Elektrogitarlar başta bir amfi tamamlayıcısına ihtiyaç duyarken, klasik gitarda böyle bir tamamlayıcı ihtiyacı bulunmamaktadır.

 

             Klasik gitar setleri ise; genellikle içerisinde bir boyun askısı, pena, akort düdüğü ve nasıl kullanıldığı hakkında kitapçık içermektedir. Ayrıca her gitar setinde mutlaka bir gitar çantası da mevcut durumdadır. Devamı olarak ise; deri askı, kayış, gitar askısını sabitlemek için bir kayış takma aparatı bulunmaktadır. Daha zengin içerikli paketler de, gitarınızı koymanıza imkân sağlayan bir gitar sehpası ve akor çizelgeleri bulunmaktadır. Böylece başlangıç aşamasında kendiniz rahatça çalışabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.