Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Asırlardır dillerde ve kullanımdan düşmeyen klarnetler, oldukça asil birer çalgı olarak bilinirler. Gerek kullanımı ile gerek renklerinin çeşitleri ile gerekse çıkardığı ses tonları ile bir hayli dikkat çekmektedir. Dilediğiniz her an her yerden bir klarnet temin etmek oldukça kolaydır. İster online müzik aleti mağazalarından, isterseniz de normal müzik aleti mağazalarından tüm özelliklerini dikkatli bir biçimde inceleyerek temin edebilirsiniz.

 

            Klarnetler genellikle diğer tüm çalgılara oranla öğrenmesi biraz daha zaman alan ancak neticesinde kişiyi oldukça memnun eden çalgılar alanına girmektedir. Üflemeli çalgıların en başında gelen klarnet, 4 ve 5 aylık bir periyod içerisinde en üst seviyeye kadar öğrenilebilmektedir. Bir kurs yardımıyla ya da tamamen kendi başınıza da öğrenebilirsiniz. Ancak sizin kendinizi geliştirmeniz, bol bol pratik yapmanız ve duyduğunuz her melodiyi çalmaya çalışmanız elbette öğrenme sürenizi kısaltır ve profesyonel olmanız için daha net bir şekilde ortaya çıkar.

 

            Klarnetin, farklı müzik türlerini çalabilmek için farklı çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler içerisinde Sol Klarnet, Si Bemol Bass, La Klarnet, Si Bemol Klarnet, Mi Bemol Klarnet, Sol G Klarnet olarak sıralanmaktadır. Kullanımı en yaygın olan ve öğrenmesi de en fazla zaman alan çeşidi Si Bemol Klarnet olarak bilinmektedir. Tüm Türkiye ve Balkan müziklerini, klarnetin tüm çeşitleri ile çalmanız ve öğrenmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken derhal bir klarnet sahibi olmak ve hız kesmeden bolca pratik yaparak çalmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.