ezgican müzik

Sanatın, tüm güzelliklerin en iyi ifadesi prensibiyle yola çıkan Ezgican Müzik ve Sanat Merkezi; sanatı, tüm yönleriyle her yaş grubuna sevdirmeyi amaç edindi. Müziğin sevgi penceresinden bakıldığında çok daha kalıcı olduğuna inanan sanatçı kadromuzla Bireysel ve Kurumsal Workshop, Enstrüman üretimi, bakım ve onarım çalışmaları, Müzik Aletleri toptan perakende satışı, Müzik Stüdyosu, Organizasyon hizmetlerine kadar bir sanat kurumu olma yolundaki 20 yıllık deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. 

Yeni Ürünler

İndirimli Ürünler

Müzik Eğitimi

Sanat merkezimiz bünyesinde oluşturulan workshoplar ve bireysel atölye çalışmaları ile her yaştan bir enstrüman çalma hayali kuran katılımcılarla sanatçıları bir araya getiriyoruz.

Detaylar

Bakım ve Servis

Tüm enstrüman ve ekipmanlarınızın bakımını yapıyoruz. Piyano, Gitar, Nefesliler, Bağlama (Saz), Dijital Enstrümanlar Bakım ve Tamir Servisimiz hizmetinizdedir.

Detaylar

Kurumsal Satış

Özel ve kamu kuruluşlarından gelen her türlü toplu enstrüman taleplerinizi tecrübemizle ve güvenilirlikle karşılıyoruz. Tüm çeşitlerimizi Lara Antalya Müzik Mağazamızda görebilirsiniz.

Detaylar