Bach AB190 Si bemol Artisan Trompet

 23.137,84

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Bach AB190 Si bemol Artisan Trompet

 23.137,84

BACH STRADIVARIUS AB190 Artisan Bb TROMPET – AB190

Başka hiçbir marka, Bach Stradivaius’tan daha tutku, sadakat ve saygı uyandıramaz. Çünkü, olağanüstü ton rengi, dengeli tepki ve mükemmel projeksiyon, Vincent Bach tasarımlarının en ayırt edici özellikleridir. Günümüz Bach Stradivarius yapımcıları, efsane ustaların, nesilden nesile geçen vizyonuna sadık kalarak, Artisan Serisi’ni gururla sunuyor.

Tamamen el yapımı olan Artisan Serisi, klasik tasarım, zarif stil ve özel Bach sesini eşsiz bir şekilde bir araya getiriyor. Tutkulu bir amatör veya sahne sanatçısı olun, farketmez; Artisan Serisi’ni deneyimlerek, içinizdeki müzisyeni ortaya çıkartın!

Özellikler: Her Artisan Bb Trompet, Bach Stradivarius sesine sahip olması için, geniş bir çekirdek ve renk yelpazesine sahip olan düz ağız kenarlı, özel akustik işlemli ve tek parça dövülmüş, sarı pirinç çana sahiptir.

Pirinç gövdeli ve iki parçalı piston yapısı, Vincent Bach’ın New York ve Mount Vernon’daki klasik yapım tekniklerine geri dönüyor. İki set pirinç ve plastik piston kılavuzları ile birlikte Monel pistonlar, enstrümaniste tepki ve his açısından bir seçenek sunmaktadır.

3. Piston sesi arttırma halkası ise yan ıt olarak başka bir seçenek sunar. Genişletilmiş 3. Kızaklı çubuk stopper, enstrümanistin ses aralığını düşük F’ye uzatır.

1. Kızak bölmeli halka, geliştirilmiş yüksükler, oyulmuş destek ve sanatsal gravür, görünümde eşsiz bir zerafet sunarken, benzersiz tepkiye de katkı sağlar. AB190’ın parlak lake cilası, sese ince bir sıcaklık verir.

Bu özellikler, .459 inçlik orta büyüklükte bir boru ile birleştirildiğinde, enstrümanistin her tür müzik için, doğru sesi vermesini sağlar.

Anahtar (Ton):Bb (Si Bemol)
Trompet Seviyesi:Profesyonel
Kalak Çapı (Bell):El İşçiliği, 4,8″
Gövde:Lüx İşlemeli, Sarı Pirinç
Gövde Rengi:Nikel/Gümüş – Pirinç, Lake Cila
Ağızlık Borusu (Lead Pipe):Saro Pirinç Ağızlık Borusu
Boru Çapı (Bore):.459″ (11.6586mm)
Valfler / Pistonlar:Monel Valfler, Pistonlar
1. Valf Kancası / Yüzüğü:Var – Ayrık
2. Valf Kancası / Yüzüğü:Yok
3. Valf Kancası / Yüzüğü:Var – Sabit
Waterkeys:1
DAHİLİ AKSESUARLAR:
Hardcase / Kılıf:C190DBL Delüx Taşıma Çantası
Ağızlık :Dahil Değil

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Bach AB190 Si bemol Artisan Trompet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri