Bağlama, Saz Telleri Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ülkemizde en çok kullanılan çalgılar arasında olan bağlama yöresel kültürümüzü de ifade ettiğinden dolayı hayli yoğun ilgi görmektedir. Bu nedenle de kısa sap bağlama uzun sap saz gibi çeşitlere ayrılmıştır. Her bir bağlamanın ülkemiz kültüründe yeri ayrıdır. Kişilere özel olarak da üretilebilen bağlamaya sahip olunduktan sonra özellikle de öğrenme sürecinde en çok ihtiyaç duyulan bağlama saz telleri kaliteleri farklılıklar göstermektedir.

 

            Kaliteli bağlama/saz telleri sitemizden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Uzunlukları kalınlık ve inceliklerine göre de farklılık gösteren tel seçiminde bağlama sazın sapı önemlidir. Örneğin elektrosaz teli ile bağlama teli birbirinden çok farklıdır. Halk kültürümüzün vazgeçilmezi bağlamanın tellerini kaliteyle sunan İnternet adresinden temin edebilirsiniz.

 

 Bağlama/saz Telleri Çeşitleri

 

            Bağlama telleri bam teli ve kısa uzun sap çelik teller olmak üzere sınıflandırılırlar. Bam telleri de kendi aralarında ince ipek ve kalın ipek bam teli olarak ayrılmaktadır. Ayrıca ince çelik tellerin de boyutlarında farklılıklar görünmektedir. Bu farklılıklar bağlama sapının boyutuna göre ayarlanarak site adresinden uygun fiyatlarla temin edilmektedir. Ülkemiz kültürünün en çok sevilen çalgısı bağlamanın telleri sitemizde kaliteli çeşitlerle sunulmaktadır.

 

             Bunların yanı sıra bağlama telini takarken çok dikkatli olmak telin kıvrılıp kalmamasına özen göstermek gerekmektedir. Kalite hızlı kargo ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu sitemizde bağlamanıza uygun bir saz teli bulabilirsiniz. Genellikle paket ve takım halinde satılan bağlama tellerini tekli paketlerde de temin edeceğiniz sitemizde kaliteli saz telleri uygun fiyatlara bağlama sevenlere hizmet etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.