Bas Gitar Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 10 11 12
Toplam 230 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

 Bas Gitarlar Bas Gitar Fiyatları

Gitar çeşitlerinden biri olan ve kalın sesiyle dikkat çeken bass gitar 4 telli olan bir çalgıdır. Metal, punk, caz rock gibi müziklere giden bir enstrümandır. Konserlerde daha fazla kullanılmakta olan ve günümüzde gençlerin rağbet ettiği bir müzik aleti olarak birçok yerde çalınmaktadır. Günümüzün müziğine giden ezgilerle tercih edilmekte ve oldukça beğenilmektedir. Birden fazla enstrümana eşlik eden müzik aleti olarak kullanılan normal gitarlara göre daha kibar daha kullanışlı ve uzun sapı olan bass gitarlar elektro ve akustik olarak iki gruptadır.

 

            Elektro gitarlar manyetiklerden elektrik sinyallerin alarak sinyallerin yükseltece vurup sese çevrilmesi ile oluşmaktadır. Bas gitarların fa anahtarı ile yazılan partisyonlar ile oluşur. Günümüzde telleri 12' ye ulaşan ve perdesiz olarak kullanılan bass gitarlar yardımcı çalgı olarak görev alırlar. Gelişen teknolojik imkânlarla elektronik ve bilgisayar ile kullanılmakta olan müzik aletleri olarak günümüzde en popüler müzik aletlerinden biridir. Müzik dünyasında yer edinmiş en önemli ve tanınmış bass gitarcı müzisyenler vardır. Bütçenize en uygun fiyatlarda bulabileceğiniz bass gitar modelleri satılmaktadır.

 

            Bass gitar çeşitleri; Perdeli, perdesiz, 6 telli, 5 telli 4 telli bass gitarlar olarak bilinmektedir. En çok kullanan ve bulunanları 4 telli olan bass gitarlardır. si teli eklenerek yapılan 5 telli bass gitar çeşidinin ayarı mi- la- re- sol'dur. Beş telli olanlar ise do teli eklenmiş kalın tele doğru gider. Si-mi-la-re-sol-do olarak belirlenmiştir.

Bas Gitar Fiyatları

 

Bas gitar  konusunda bu açıklamalardan sonra özellikle metalik sesler çıkarması açısından ön plana çıktığını da söylemek gerekir. Elbette farklılık isteyenler için farklı türde türküleri de çalabilmesi açısından ön plana çıkmaktadır.

 

Kısacası yapabileceğiniz bir çok farklı iş bulunmaktadır. Elbette burada asıl önemli olan şey sizlerin tercih edeceğiniz düzendir. Her ne kadar metal parçalara ve hard rock parçalarına daha çok uyum sağlamış olsa da farklı müziklere çok rahatlıkla bu tarzda coverlar yapabilirsiniz.

 

Ayrıca bas gitar fiyatları konusunda çok uygun seçenekler de sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla dilerseniz bu fiyatlar ile ilgili olarak çok daha farklı fiyatlar sizlerle buluşturulmaktadır.

 

Bas Gitar Modelleri

 

Elbette model konusunda da bir çok farklı seçenek sizlerin karşınıza çıkmaktadır. Öğrenci bas gitarı soranlar da bulunmaktadır. Burada asıl önemli olan şey sizlerin istemiş olduğunuz bas gitarın durumudur.

 

Ucuz bas gitar konusunda karşınıza bir çok farklı seçenek sunulur. Ancak sizlerin rahat şekilde hareket edebilmeniz aslında gerçekten de çok önemlidir. Bu bağlamda sizlere tavsiyemiz kesinlikle kendinizin içine sinen ürünü tercih etmeniz olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.