Çalışma Pedleri Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Çalışma pedleri davul veya benzeri içi hava dolu veya vurmalı çalgılarda kullanılan müzik aleti ekipmanlarıdır. Çalışma pedleri susturucusu ise bu ekipmanların kullanılarak müzik yapıldığı sırada susturulmaları gerektiği zamanda susturulmaları için kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullanılmadıkları zamanda çarpma veya farklı nedenlerden dolayı ses çıkartmaması için de kullanılabilen bu ürünler müzik ekipmanlarındaki pedlerin üstünü kaplayarak örten bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çalışma pedleri susturucusu olarak isimlendirilen bu ürünlerin kullanıldıkları pedlerin kılıfı olduğunu söylemek de mümkündür.

 

            Çalışma pedleri susturucusu üretim malzemesi bakımından hafif ve yumuşak yapıdadır. Bu özellikleri sayesinde sesi daha çabuk emerek çalışma pedlerinden çıkan sesi susturabilmektedirler. Ezgican Müzik Aletleri firmasının geniş müzik aleti ve ekipmanları yelpazesi içinde olan bu ürün kendi piyasasında en uygun fiyata satılan ürünler arasında yer almaktadır. Fiyatının uygunluğu talebin fazla olmasından ve müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktan kaynaklanmaktadır. Ürün kalitesi piyasadaki tercih edilirliğini arttıran en önemli unsurlardandır.

 

            Görüntü ve tasarım bakımından gözü yormayan renk ve yapıya sahip olan bu ürünün dayanıklılığı da son derece fazladır. Yıllarca sorunsuz olarak kullanabilir ve çalışma pedleri susturucusu olarak kullanabilirsiniz. Ürün kasıtlı olarak zorlamada bulunulmadıkça yıpranma veya bozulma gibi sorunlar oluşturmamaktadır. Kullanıldığı müzik aleti ile tam bir uyum içinde ve en iyi konsepti çıkartacak şekilde üretilen bu ürünlerden almak için Ezgican Müzik Aletleri firmasının internet sitesine girip hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.