Çanta, Kılıf Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 12 13 14
Toplam 269 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14

Müzik aletlerinin zarar görmemesi, deformelere maruz kalmaması ve uzun süre boyunca kullanılabilmesi için çanta kılıflar mutlaka kullanılmalıdır. Her müzik aleti için, tam koruma sağlayacak bir kılıf ürünü bulmak da mümkündür. Önemli olan, gerçekten kaliteli bir malzeme ile üretilmiş olmasıdır. Piyasada satılmakta olan çok ince ve kalitesiz çanta kılıflar, koruma anlamında hiçbir işlev görmez ve enstrümanların hasar görme riskini ortadan kaldırmaz.

 

            Çanta kılıfların mutlaka enstrümana göre doğru ölçülerde üretilmesi gerekmektedir. Çok dar bir şekilde kaplamayacak, fermuar ya da düğmeleri rahatlıkla kapanacak ancak çok bol bir üretim de olmayacaktır. Enstrüman içerisinde sabit durabilecek şekilde üretilebilir. Kumaş altında korumayı sağlayacak kalın malzemeler kullanılabilir. Böylelikle bir kalıp şeklinde duracak olan kılıflar ve çantalar, müzik aletlerini darbelere karşı koruyacaktır.

 

            İşlevi kadar tasarımı ile de modern duran, müzik enstrümanına uyum sağlayan ürünler kolaylıkla temin edilebilir. Piyasa üzerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çantalar ve kılıflar mevcuttur. Kemandan gitara, bağlamadan darbukaya akla gelebilecek tüm enstrümanlar için, kılıflar ve çantalar üretilmektedir. Ayrıca rahat bir taşıma sağlaması amacıyla, omuz ve el sapları ile üretilen kılıflar tercih edilmelidir. Klasik renklerin yanında, desenli modeller de bulmak mümkündür.

 

            Sadece müzik aletlerinde değil, ekipmanların da korunması için kılıflar ve çantalar temin edilmelidir. Tel ürünlerinden amfi ekipmanlarına kadar her ürün için koruma sağlamak, ürünün bozulmaması açısından çok önemlidir. Buna uygun olacak şekilde takım çantaları ve kılıfları da üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.