Showing all 6 results

Nakit Fiyatı

1.620,00 TL
Taksitli Fiyat 1.800,00 

Nakit Fiyatı

1.620,00 TL
Taksitli Fiyat 1.800,00 

Nakit Fiyatı

2.520,00 TL
Taksitli Fiyat 2.800,00 

Nakit Fiyatı

2.880,00 TL
Taksitli Fiyat 3.200,00 

Nakit Fiyatı

3.150,00 TL
Taksitli Fiyat 3.500,00 

Nakit Fiyatı

3.330,00 TL
Taksitli Fiyat 3.700,00 

Elektro Bağlama Fiyatları ve Saz Modelleri
Tarih boyunca bağlamalar, Türk Musikisinin gözde enstrümanlarından bir tanesi  olmuşlardır. Pek çok uzun sap, divan, kısa sap, cura ve elektro gibi modelleri bulunmaktadır. Ayrıca pek çok müzik dalı ve kültürünün gelişmesinde de öncülük etmiştir. Elektro bağlama fiyatları ve modelleri arasında bağlamanın fiyat skalasını kalitesi ve üretim tipi belirlemektedir. Elektro bağlamalar ilk olarak 1960’lı yıllarda ülkemizin eşsiz sanatçılarından Orhan Gencebay ve Erkin Koray sayesinde ortaya çıkmış ve tanınmıştır. Elektro bağlamalar ile birbirinden eşsiz nice eserler üreten kıymetli sanatçılar, rock müziğin nimetlerinden de yararlanmak için bağlamaya ayrı bir tasarım ve tel yapısı düzenlemişlerdir. Bu sayede elektro bağlamalar ortaya çıkmış ve Türk Müziğinde yeni bir dönem başlamıştır. Tüm bunların yanı sıra ayrıca Türk Müziğinde elektro bağlamanın sesini daha fazla duyurmak ve yeni jenerasyona daha  hızlı ulaşabilmek için de elektro bağlamalar kullanılmıştır.
Elektro Bağlama Modelleri
Türk Musikisinde ayrı bir yeri olan ve son dönemde popülaritesi hızla artan elektro bağlamalar, pek çok çeşit ve modele sahiptir. Örneğin başlangıç için kelebek model elektro sazlarla çalışmalara başlayan bireylerin profesyonel hayatlarında ilerleyebilecekleri profesyonel ardıç elektro modelleri de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kullanılan tel yapısı, amfi ve perde kalitesi gibi pek çok faktör de elektro bağlama fiyatları ve modelleri konusunda belirleyici unsur olmuştur. Elektro bağlamalar birden çok desen ve tasarıma göre de değişiklik göstermektedir. Birbirinden kaliteli elektro bağlama modellerine Ezgican Müzik ayrıcalığıyla, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.
Elektro Bağlama Fiyatları
Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile en özel elektro bağlamaları saz aşıkları ile buluşturan Ezgican Müzik, uygun elektro bağlama fiyatları ve dayanıklı bağlama çeşitleri ile size hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyor. Siz de bir elektro bağlama aşığıysanız hemen web sitemizi ziyaret ederek elektro bağlamları ve birbirinden çeşitli bağlama modellerini inceleyebilirsiniz! Elektro bağlama modelleri, sizlere sunacağımız bağlama model ve çeşidine göre değişiklik göstermekle beraber önceliğimiz en uygun fiyata en kaliteli elektro bağlamayla sizleri buluşturabilmektir.