Elektro Gitar Amfileri Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Müzik aletleri sınıflandırılırken en önemli kriterlerden biri sestir. Bir müzik aletinin ses özelliğinin ölçülmesi için bir düzenek gerekir, gitar için kullanılan amfiler bu özelliklerin ölçülmesinde de yardımcı olur. Bir gitarın verdiği ses ve ileride yaratacağı ses oturganlığı amfiden gelen ses ile belli olur. Elektro gitar ve bas gitar ile çalışırken amfinin kullanışlı olması çok önemlidir.

 

            Stüdyo veya evde çalışma yaparken elektro gitar amfiler gitarın bir parçasıdır. Ne kadar özelliğe sahip olursa o denli kullanışlılığı arttırır. Eğer sadece evde çalışma yapıyorsanız ve başlangıç seviyesindeyseniz size uygun olan en iyi model küçük ve taşınması kolay olanlar olacaktır. Sahne alıyorsanız ve buna yönelik kullanacaksanız o zaman kullanacağınız model daha büyük ve daha özellikli olmalıdır.

 

 Sahneye ve Kişisel Kullanıma Uygun Amfiler

 

            Amfiyi sürekli taşımak durumunda iseniz küçük olan modelleri kafa amfileri ile güçlendirmeniz mümkün olabilir. Kullanacağınız alana yönelik elektro gitar amfiler modelleri arasında seçim yapmanız en uygunu olacaktır. Amfinin üzerinde bulunan ekolizer sisteminin doğru çalışması ayrıca önemlidir. İhtiyacınıza uygun olan ses düzeneğine sahip bir model işinizi görecektir.

 

            Bu düzeneği de deneyerek öğrenmeniz mümkündür. Profesyonel kullanımlarda kafa amfileri şarttır. Elektro gitar çoğunlukla efektler ile kullanıldığından amfi kalitesi oldukça önemlidir. Kalite kriterlerini ise kulağınıza güvenerek test etmeniz mümkün olacaktır. Bir anlamda ses tonu belirlemede başlangıç seviyesi olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.