Flamenko Gitar Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Klasik gitara benzeyen fakat ses olarak daha keskin tonlara sahip olan flamenko gitarlar farklı ağaçlardan imal edilmiş bir müzik aleti olarak üretilmiştir. Telli enstrüman grubundan olan hafif olma özelliği ile tellerinin gövdeye yakın olmasından dolayı klasik gitardan ayırt edilebilirler. Flamenko gitarların saplarının ince olmasına dikkat edilmelidir. Klasik gitarlarla çalınan melodiler Flamenko gitarlarda çalınmamalıdır.

 

            Flemenko gitarların ses uyumu bu meledi tınısı uygun olmayabilir. Eğlenceli ortamların aranılan enstrümanı Flamenko gitarlar solo ya da bir müzik topluluğuna eşlik edebilmektedir. Klasik gitara göre Flamenko gitarlar daha sert ve daha agresif olarak çalınan enstrümanlardır. Sevdiğiniz şarkılara eşlik için veya kendi bestelerinizi oluşturmak için Flamenko gitar çalarak şarkılarınızı en güzel biçimde icra edebilirsiniz.

 

             İstediğiniz özelliklere sahip birçok çeşit Flamenko gitarın yer aldığı müzik merkezinde bütçenize uygun olan en güzel Flamenko gitarları bulabilirsiniz. Flemenko gitarların özel ağaçlardan imal edilmesi ve gövdesinin de ayrı özel ağaçtan imal edilip üretilmesi ile sağlam ve dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Kolaylıkla gitar gibi öğrenebileceğiniz çalışmalarla çalmaya alışabileceğiniz bir enstrümandır. Gitardan basma tuşları biraz farklı olabilir ama çok zorlanmadan öğrenilebilecek bir enstürümandır.

 

            Modellerine ve ağacına göre fiyat farkı bulunabilir tercih edeceğiniz ve size en uygun gitarı seçmeniz tavsiye edilmektedir. Müziğin kulağınıza hoş gelen tınısının keyfini Flamenko gitarla yaşayabilirsiniz. Müzisyenlere öğrenmek isteyenlere toplu olarak satış imkânı ile satışa sunulmuş müzik aletleri siparişlerinizde ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit imkânı da sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.