Hakkımızda

1990′lı yıllarda Antalya’da sadece müzik albümleri satışı yaparak çıkılan yola, gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak zaman içinde, Alaturka müzik aletleri satışı ve sanat kursları ile aynı çatı altında birleşerek devam edilmiştir. Firmamızda, çekirdekten yetişme ve alanında uzman akademisyen kişiler ile birlikte, her geçen yıl yaptığımız işe biraz daha fazla sevgi katarak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satışlarımızla, Türkiye’nin 81 ilinde bayi ağı oluşturularak hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

Ayrıca Ezgican Müzik, 2011 Yılından itibaren Rock Store ve A’la Turca olarak 2 ayrı konsepte ayrılmıştır.

Hizmet Alanlarımız

Üretim

Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır. 

İthalat ve İhracat

Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır.

Toptan ve Parekende Dağıtım

Ezgican Müzik, geniş bir bayi kitlesine sahiptir. Toptan ve parekende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Gelişmiş bayi sistemimizle, bayilerimize en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır.

İnternet Üzerinden Bayilik Sistemi

Ezgican Müzik, gelişmiş e-ticaret uygulamalarına önem verir. Sadece normal yollardan değil, bayilerine özel internet hizmeti de vermektedir.

İnternet Üzerinden Müzik Aletleri Satışı

2007 yılında hizmete başlamış olup müşterilerimize internet üzerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilme güvencesini sunmaktayız.

MAĞAZALARIMIZ HAKKINDA RÖPORTAJLARIMIZ

EZGİCAN ROCK STORE MAĞAZASI

https://www.youtube.com/watch?v=j5HyXeR6R0Q

https://www.youtube.com/watch?v=KdkvsiPY6wk