Jody Jazz Power Ring Gold Tenor Saksafon Metal Ağızlık İçin Bile

 342,43

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Jody Jazz Power Ring Gold Tenor Saksafon Metal Ağızlık İçin Bile

 342,43

POWER RING™ Tenor Saksafon Bileziği – Gold MT-1 – Daha Fazla Güç! Daha Fazla Doğuşkan!

Jody Jazz

POWER RING™ Tenor Saksafon Bileziği nedir?

JodyJazz Power Ring, orjinal JodyJazz Ring Ligature’ün yepyeni bir tasarımla , hem performans olarak hem de görsel olarak iyileştirmeler içeren yepyeni bir üründür! Orijinal tasarımı baz alan Jody Espina Power Ring’i daha kalın ve ağır olarak tasarlamış ve böylece daha belirgin yan kavislere ve alt ve üst kenarların daha köşeli olmasını hedeflemiştir. Jody Espina, orijinal JodyJazz Ring’i tasarlarken bileziklerin, kamışların ses ve titreşimini engelleme problemin çözmek amacıyla yenilikler getirmiştir.

Orijinal tasarımdaki gibi, yeni Power Ring’te kendinden kilit sistemli CNC’de işlenmiş tasarım, kamışın sağ, sol ve bekin üst kısmı olmak üzere yalnızca üç noktayla temas eder. Herhangi bir hareketli veya ek parçaya sahip olmadığından titreşimin daha etkili olmasını sağlar. Yeni tasarımıyla gelen arttırılmış kütle ,daha kalın çeper kalınlığı ile ve de daha yuvarlatılmış şekil, kamışın dokunduğu noktalarda çok daha etkili temas etmesini sağlar. Bu tasarım kamışın en özgür bir şekilde titremesini ve genel olarak seslerin doğuşkanlarının (*armonik) artmasını garanti eder.

Mükemmel Uyumluluk

İlk Power Ring serileri özellikle JodyJazz DV, DV CHI ve DV NY serisi saksafon bekleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. JodyJazz DV, DV CHI veya DV NY serileriyle uyumlu bir çok bilinen markanın bir çok ligatür tipi üretmesine rağmen hiç biri bu bekler için tasarlanmamıştır. Power Ring, özel tasarımı ile DV, DV CHI ve DV NY serisi beklerle mükemmel uyum sağlamaktadır. Power Ring basitçe kamış üzerinden kayarak yerine güvenli bir şekilde oturup kamış üzerinden sıkıca baskı yapar.

İyileştirilmiş Titreşim ve Doğal Armonikler

En iyi saksafon ligatürleri kamışların en özgür biçimde titreşmesini sağlayandır. Kamış ne kadar çok titreşirse, daha çok doğuşkan frekans üretilecektir. Bu yalnızca tonal olarak iyileşme sağlamakla kalmayıp daha kolay üfleme ve daha çok güç anlamına da geliyor. Power Ring, belirtilen amaçlar doğrultusunda tasarlanmış oldukça iddialı yepyeni bir üründür!

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Jody Jazz Power Ring Gold Tenor Saksafon Metal Ağızlık İçin Bile” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri