Jody Jazz Ring Gold Soprano Saksafon Metal Ağızlık İçin Bilezik

 315,81

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Jody Jazz Ring Gold Soprano Saksafon Metal Ağızlık İçin Bilezik

 315,81

JodyJazz Ring Bilezik – Özgürlüğün Sesi!

Jody Jazz

JodyJazz Ring bilezik nedir?

JodyJazz Ring, bileziklerin kamışların titreşimini engelleme problemini ortadan zarif bir şekilde kaldırmak amacıyla tasarlanmıştır. Ring’teki kendinden kilitli CNC ile işlenmiş tasarım, kamış kısmının sağ ve sol kısmı ve de bekin üst kısmı olmak üzere yalnızca üç noktadan temas eder. Ring hiç bir hareketli ek bir parçaya sahip olmadığından kamışın titreşim verimini arttırır. En uygun et kalınlığı ile tasarlandığından en serbest üflemeyi sağlarken aynı zamanda kamışın titreşim verimini arttırdığından saksafon sesindeki doğuşkanların miktarı da artacaktır.

Mükemmel Uyumluluk

JodyJazz Ring saksafon bileziği Jody Espina tarafından özellikle DV, DV CHI ve DV NY serileri saksafon bekleri için tasarlanmıştır. Bazı saksafoncuların DV ve DV NY serisi saksafon bekleri ile kullandığı bilezikler Rovner, Selmer, Vandoren, Franciois Louis ve BG marka bileziklerdir. Bu marka ve modellerin hepsi oldukça iyi bilezikler olmasına rağmen hiç bir marka JodyJazz DV, DV CHI veya DV NY serisine özel olarak tasarlanmamıştır. JodyJazz Ring’teki tasarım DV serisi beklerle her zaman mükemmel uyumludur! Ring kolayca kamış kısmı üzerinden kayıp yerine oturarak güvenli bir şekilde işlevini yerine getirir!

İyileştirilmiş Titreşim ve Doğal Armonikler

En iyi saksafon bilezikleri (ligatür) kamışların en özgür biçimde titreşmesini sağlayandır. Kamış ne kadar çok titreşirse, daha çok doğuşkan frekans üretilecek ve sonuç olarak saksafon tonundaki tüm frekanslar daha dolgun ve net olarak duyulacaktır. JodyJazz olarak en iyi bileziğin en serbest üflemeye imkan veren bilezik olduğunu düşünüyoruz. Bilezikler kamışların titreşim verimini arttırdığında bek de çok daha serbest bir şekilde üflenebilecektir.

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Jody Jazz Ring Gold Soprano Saksafon Metal Ağızlık İçin Bilezik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri