Kanun Telleri Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Ezgican müzik 1990 lı yıllardan günümüze hizmetlerini devam ettirmektedir. Ve hizmetlerini en kaliteli şekilde sürdürmektedir. Ortalama 30 yıldır sektörün içerisinde yer alan ezgican müzik aynı zamanda toptan ve perakende satışlarda yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu birçok müzik aletinin aynı zamanda üreticisi konumunda da bulunmaktadır. Böylelikle fiyatlarını daha minimum düzeyde tutabilmekte ve müşterilerine uygun fiyatlara sunabilmektedir.

 

            Ezgican müzik sadece çalgı değil her türlü müzik aletinin aksesuarlarını da bünyesinde bulundurmakta ve satışını da gerçekleştirmektedir. Kanun telleri konusunda kolayca arama yaparak ürünlere ulaşabilirsiniz. Bütün bu hizmetlere www.ezgicanmuzik.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz gibi, hali hazırda hizmet verdiği Antalya Muratpaşa’da ki adresini de ziyaret edebilirsiniz. Bilindiği üzere en çok tercih edilen çalgıların başında telli müzik aletleri gelmektedir.

 

             Telli çalgıların kalitesini üretildiği metaryelin yanında telleri de belirlemektedir. Telleri kaliteli olmayan ya da eskiyen çalgılar bize yeterli performansı veremeyecektir. Bu tel çeşitleri, kanun telleri, aksesuar olan alanda bulunmaktadır. Telli çalgılar içinde en dikkat çekenlerden biri bariz kanun olmaktadır. Kanun teli sayıca diğer çalgılarda ki tellerden fazla olmaktadır. Dolayısı ile Kanun teli değişimi biraz daha efor harcamamıza sebep olmaktadır. Bu yüzden aldığımız telin kalitesinden emin olmamız ve kısa süre de tekrar değiştirmek zorunda kalmamamız oldukça önemlidir. Bu konu da hem üretim hem de toptan ve perakende satış yapan ezgican müziğe güvenebilirsiniz. Ezgican müzikten satın alacağınız kanun telleri içerisinde; dupont tel seti tam takım şekilde bulunmaktadır. Bu tellerin kalınlıkları ve adetleri şu şekildedir;

 

 - 0.60 mm 6 adet

 - 1.1 mm 12 adet

 - 0.70, 0.80, 0.90, 1.0, 15 adet olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.