Keman Telleri Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 138 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Birçok enstrüman da olduğu gibi, kemanda da her detay önemlidir. Keman gövdesini her zaman korumanız gerekir. Çizilmemesi zarar görmemesi için büyük bir özen gösterirsiniz. Ama bunun yanın da kullandıkça telleri aşınabilir, kopabilir. Keman telleri arada kontrol etmeniz ve değiştirmeniz gerekir.

 

             Birçok yer de kemanınıza uygun tel satılmaktadır. Ancak güzel çalabilmeniz için, sesin güzel çıkması için kemanınızın tellerini de özenle almalısınız. Bildiğiniz gibi keman telleri 4 adettir. Bu tellerin isimleri E, A, D, G telleri yani mi, la, re, sol telleridir. Eğer ki tek bir teliniz zarar görmüş ise tek olarak alabilirsiniz. Her nota tel tek olarak satılmaktadır. Ancak hepsi zarar görmüşse ya da hepsini değiştirmek ve bakımını yapmak istiyorsanız takım olarak da alabilirsiniz keman tellerini.

 

              Keman telleri birçok farklı markalar da bulunmaktadır. İyi markalar bulunmaktadır. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Kemanınızın özelliğine göre tel çeşidi bulabilirsiniz. Tel değişimini kendiniz de yapabilirsiniz. Bir profesyonelden yardım da alabilirsiniz. Çünkü doğru ve düzgün şekil de bağlanmalıdır. Yani kemanınızı güzel çalabilmeniz için kemanınızın gövdesi kadar telleri de önemlidir. Ayrıca yayı da önemlidir. Her bir parçayı özenle almalısınız. Güvendiğiniz sitelerden almalısınız ki yanlış bir ürün kullanmayınız. Sizin değer verdiğiniz gibi enstrümanlara biz de değer vermekteyiz. Bu sebeple her zaman en doğru ürünler satılmaktadır. Herkesin bütçesine uyabilecek kalite de parçalar, enstrümanlar vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.