Laney A-DUO 2×8 Akustik Gitar Amfisi

 2.729,97  2.183,97

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Laney A-DUO 2×8 Akustik Gitar Amfisi

 2.729,97  2.183,97

Laney A-DUO 2×8 Akustik Gitar Amfisi

Laney 50. Yıl

Laney A-DUO, akustik enstrüman dostu kontroller ve değişkenlere sahip dijital reverb ve chorus efektlerini içeren portatif bir akustik enstrüman amfisidir. İngilterede tasarlanan ve oluşturulan konseptiyle A-DUO, Laneyin 50 yıllık birikimi sonucu en üstün çok yönlülük, portatiflik ve güvenilirliği her seviyeden müzisyene ulaştırmak amacıyla üretilmiştir.

Güç ve Portatiflik

10.5kgluk ağırlığı ile A-DUO oldukça portatiftir, ancak gücü ile oldukça büyük sahnelerde bile kullanılabilir. Yüksek verimlilikte çalışan çift mono Class D hüç katı ve bir çift 8 inç, özel tasarım hoparlörü ile net, temiz, saydam bir ses üretimini tüm frekanslarda garanti eder.

Her Duruma Uygun Kabin Tasarımı

A-DUOnun kabin tasarımı her türlü performans senaryosunda kullanılmak üzere ortaya çıkarıldı. Yerle minimum temas alanı sağlayan boyutu ve ayrıca performans sırasında tabure olarak da kullanılabilme imkanı ile canlı performanslarda her zaman en verimli şekilde yanınızdadır. Ayrıca yatırılarak da veya hoparlör standıyla da kullanılabilir.

İki Kanalla Esnek Kullanım

A-DUO, iki adet birbirinden bağımsız kanalla gelir. Bu iki kanal da XLR veya jack bağlantılara sahip olup 3-bant EQ ve tek bir butonla aktive edebileceğiniz “Shape” kontrolü ile gelir. Bu esneklik ile mikrofon ve enstrüman bağlantısına imkan verilmesi amaçlanmıştır. Ayrıca iki farklı akustik enstrüman veya aynı enstrüman üzerinden mikrofon ve manyetik bağlantılarına imkan verir. Aux In girişi ile de canlı performanslarınızda altyapıları harici bir müzik çalar veya ses kaynağından A-DUO üzerine gönderebilirsiniz.

Dahili Dijital Efektler

İki kanalda da Chorus ve Reverb efekti bulunduğundan harici bir efekt cihazına ihtiyaç duymayacaksınız. Her kanalda bulunan Chorus efektinin aktif olduğunu yeşil LED ışık gösterge ile takip edebilirsiniz. Chorusun seviyesi de Chorus butonuna basılı tutarken Reverb kontrol potansını çevirerek yapılabilir. Bu butonu basılı tutmayı bıraktığınız pozisyonda chorus efektinin seviyesi saklanarak tekrar aktive ettiğinizde aynı seviyede kullanımınıza hazır olacaktır.

Reverb ve Chorus ayrıca satılan FS2-MINI pedalla da kontrol edilebilmektedir!

Feedback Önleme

Basit ama etkili Anti-Feedback sistemi bir butonla aktive edilerek istenmeyen frekansları tespit eder ve feedbacki engeller. Phase anahtarı ise eğer çalan kişi amfiye yakınsa olabilecek frekans etkileşimleriniengelleyerek kötü süprizlerle karşılaşmanızı engeller!

Ekstra Profesyonel Özellikler

İki XLR kanal girişinde de Phantom Power bulunduğundan hem kondenser hem dinamik mikrofonlarla çalışma imkanı sağlar. Balanslı XLR D.I. çıkış ise direkt, mikrofonsuz sinyali mikser veya herhangi bir aktif ses sistemine bağlamanıza imkan verdiğinden büyük sahnelerde de canlı performanslarınızda çok kullanışlı olacaktır.

4 dijital EQ ayarı ile kurulum ve sahnenizden bağımsız olarak tüm ses çıkışını etkileyecek EQ ayarlarını atayabilisiniz.

Teknik Özellikler

AUX IN: Var
Kanallar: 2 Kanal
Kabin Tasarımı: Kapalı Tip
Kanal Kontrolleri: Seviye, Bas – Mid – Tiz, Shape, Chorus, Reverb, Anti-Feedback, Phase
DI Girişi: Var
Hoparlörler: 2X8″ Özel Tasarım Çiftli Hoparlör
EQ: Bas – Mid – Tiz
Efektler: Reverb, Chorus
Footswitch: FS2-MINI (Ayrıca satılmaktadır!)
Kulaklık Çıkışı: Var
Girişler: 2X1/4″ Jack, 2XXLR (Balanslı)
Line In: 1/4″ Jack, Balanslı XLR
Boyutlar: 530X265X245mm
Ağırlık: 10.5 kg
 

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Laney A-DUO 2×8 Akustik Gitar Amfisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri