Ludwig Breakbeats by Questlove (Black Sparkle) – Akustik Davul Seti LC179X016

 5.316,25

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Ludwig Breakbeats by Questlove (Black Sparkle) – Akustik Davul Seti LC179X016

 5.316,25

Ludwig Breakbeats by Questlove (Black Sparkle) Davul Seti

Başta NBCnin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” programındaki ilgi çekici, eşi benzeri olmayan – ayrıca da Grammy ödüllü orkestra The Roots olmak üzere, bir çok meşhur gruba eşlik eden ve prodüktörlük yapan Ahmir Questlove Thompson ile ortak olarak tasarlanmış olan, kendisi küçük ama sesi büyük davul serisi.

Hem apartman dostu hem de sokak müzisyenleri için kompakt  ama aynı zamanda kaliteli bir sesi olan bir alet geliştirmeye ihtiyacım vardı. Dayanıklı, saf, narin ve güçlü olarak sahnelerde çalabilinen ve taksi ile kolayca taşıyabilinen bir davul seti. Breakbeats bu imkanların hepsini sunuyor!  

– Ahmir “Questlove” Thompson (The Roots)

Breakbeats en uygun pozisyon ve duruş için yüksek tasarlanmıştır. Kompakt 16×14” Bass davul, 10×7” Tom ve 13×13” FloorTom ile çaldığınız her performansa kendi groovelarınızı ekleyebileceğiniz bir setup yaratıyor. Beraberinde gelen Remo Pinstripe deriler ile profesyonel seviyede tonlar sunarken, çok yönlü taşıma çantaları ile hem kolayca davulunuzu taşıyabilir hem de drum mute olarak kullanabilirsiniz.

Remo derileri ile birlikte 7 kat hardwood davulları çalarken sanki büyük bir set çalıyormuş gibi kuvvetli bass sesler ve dengeli tom-snare sesleri duyarsınız.

Kolaylıkla taşınabilir ve saklanabilir Breakbeats kompakt boyu ve orjinal çantaları ile davul taşıması gereken müzisyenler için ideal davul setidir.

  • Tom: 10″ x 7″
  • Floor Tom: 13″ x 13″
  • Snare: 14″ x 5″
  • Kick: 16″ x 14″

Breakbeats by Questlove serisi davullarda, “Atlas Standart Aksam Seti” ile gelmektedir!

Ayrıca 4 parça taşıma çantası da kutu içeriğindedir !

ludwig breakbeast questlove

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ludwig Breakbeats by Questlove (Black Sparkle) – Akustik Davul Seti LC179X016” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri