NUX Masamune Booster & Kompressor Pedalı

 628,07

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

NUX Masamune Booster & Kompressor Pedalı

 628,07

NUX Masamune Bososter & Kompressor Pedalı

Boost ve Komprasör pedalları sahne alan gitaristlerin gizli silahıdır.

Her iki pedal da şimdi tek bir metal kutuda ve seçilebilir sinyal yönlendirmesiyle birlikte.Boost bölümü; Boost Level, Drive ve Hi-cut Kontrol kontrolleri bulunur. Komprasör bölümü ise; Komp. Level, Sustain, Blend ve Clip kontrollerinden oluşur.Ayrıca Masamune un üzerinde harici Foot-switch girişi bulunur, bu sayede pedalı uzaktan kolayca kontrol edebilirsiniz.

NUX Masamune sound zanaatkarı bir pedaldır

Sinyalinizi amfinize ya da herhangi efekt pedalınıza göndermeden önce, sinyalinizi işler ve güçlendirir. Booster, sinyalinize ek faydalı renkler katar. Boost ve Drive seviyelerini ayarladıktan sonra, Hi-cut switch sayesinde giriş sinyalinizdeki yüksek frekansları kesebilirsiniz.

Masamune in komprasör bölümü, sinyalinizi geliştirip yöneterek olağanüstü bir iş yapıyor.Komp Level düğmesi kompresörün son çıkış seviyesini ayarlayarak, giriş ve çıkış sinyallerinizi mükemmel bir şekilde dengeler.Sustain düğmesi kompresör oranını ayarlar ve sustaini arttırır.Daha yüksek sustain seviyelerinde, tellere daha sert vurduğunuzda sinyalinizi daha da sıkıştırarak daha uzun ve zengin bir sustain almanızı sağlayacaktır.Blend düğmesi, kompresörün şeffaflığını %50 ile %100 arasında ayarlar, böylece istediğiniz miktarda kompresör ile kuru sinyalinizi karıştırarak kullanabilirsiniz. Clip Toggle, giriş sinyalinizin kırpma aralığını seçmenize olanak sağlar. Toggle-Up pozisyonu hacimli ses için sinyali sıkıştıracak, Toggle-Down ise kırpma aralığınızda daha fazla alan açacaktır.

Dahili Yönlendirme

NUX Masamune Booster & Kompressor da 3 farklı dahili yönlendirme fonksiyonu bulunmaktadır.

Paralel bağlantıda iki efekti de kullanın—————-Bir seferde yalnızca bir efekt için MUTEX i açın

Sinyal zincirinizde ilk olarak hangi efektin gelmesini istiyorsanız onu seçin.

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NUX Masamune Booster & Kompressor Pedalı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri