NUX Rivulet Mini Core Chorus Pedalı

 454,04

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

NUX Rivulet Mini Core Chorus Pedalı

 454,04

NUX Rivulet Mini Core Chorus Pedalı

Nux Rivulet Chrous

Kristal berraklığında, akıcı, transparan bir chorus! Vintage tarzda analog chorus her zaman sıcak ve yumuşak tonlar sağlamaktaydı, fakat her zaman dinamik bakımından iyileştirilmeye ihtiyaçları vardı.

Nuxin modern teknolojiye sahip DSP işlemcisi hem analog hem dijital dünyanın nimetlerini aynı potada eriterek vazgeçemeyeceğin chorus tonları elde etmeni sağlıyor!

Rivulet Chorus için ulaşmak istediğimiz her hedefe yönelik Nux mühendisleri BBD çiplerindeki algoritmaları birebir yarattılar. Bu BBD çiplerinin algoritmaları analog chorus efektinin temelini oluşturuyor!

Rivulet’in düşük frekanslardaki osilasyonu geleneksel analog choruslardaki ton zenginliği ve derinliğini sağlıyor! Ayrıca Rivulet’in dinamik ton aralığı ve gürültü önlemedeki başarısı bu pedalı diğer pedalların arasından ayırt etmeni sağlayacak!

Yüksek kalite BBD çiplerinin bolca kullanıldığı tasarımlar pahalı olduğundan genellikle uygun fiyatlara alınamıyor! Ancak Nux Rivulet Chorus hem sana vazgeçemeyeğin analog chorus tonlarını verirken hem de makul olması ile sınıfındaki butik pedallarla yarışıyor!

DSP teknolojisinin kullanımıyla Nux Rivulet, bu kadar ufak bir boyutta sana sınırsız chorus tonu sağlayacak!

Senin içi üç adet chorus ton çeşidi seçtik. Bunu yazılımsal olarak güncellenmen için firmwarei indirmen yeterli!

3 Farklı Tipte Chorus Karakteri

Modern Chorus

Modern Chorus

Nux Rivulet, fabrika çıkışında 5 potanslı meşhur sarı pedallardan bildiğin Modern Chorus karakteri ile geliyor. Orjinal tasarımda 18V güç kullanılarak netlike ve dinamik aralıkta artış hedeflenmişti. Nux Rivulet ise aynı kaliteyi sana 9V güç ile veriyor! Bas ve Tiz kontrolleri çıkartıp, devre tasarımı üzerinde orta pozisyona ayarlanak, üründeki DSP çipi üzerinden bas frekansların dengelenmesi otomatik olarak yapılmaktadır!

70 s Chorus

70s Chorus

Bilinen ilk chorus pedalı sahnelere 1976 yılında gelmişti! Bu tarihten önce yalnızca klasik jazz amfilerinde bulunan bir efektti! Nux Rivulet 70’s Chorus modunda müzisyenlerin hemen tanıyacağı zengin ve dolgun jazz chorus tonlarını sana sunacak!

80 s Chorus

80s Chorus

Klasik orjinal “80s Chorus” yalnızca iki adet küçük potansla Speed ve Depth kontrolüne sahip olarak tasarlanmıştı. Rivuletin 3 potanslı konfigürasyonu kuru/ıslak sinyali karıştırma imkanı da sağlayarak büyük bir yenilik getiriyor!

Core Image

Teknik Özellikler

Bedava firmware güncellemeleri!
True Bypass veya Buffered Bypass seçebilme özelliği!
Çok düşük gürültülü 96kHz/24bit AD/DA çeviriciler, 32 bit floating DSP, sıfır gecikmeli Analog-Dry-Through tasarımı (100dB’den fazla dinamik aralık!)
Karanlık sahnelerde kolayca görebileceğin fosforlu potans işaretçileri
Sağlam ve hafif aluminyum basınçlı döküm
9V (iç eksi) DC Adaptör ,90mA akım
Ağırlık:174g/ 6 oz
Boyutlar:94(L) x 51(w) x 53(H) mm3.7(L) x 2.0(W) x 2.08(H) inç

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NUX Rivulet Mini Core Chorus Pedalı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri