Samson Graphite 49 USB MIDI Kontrol – Klavye

 1.867,20  1.400,40

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Samson Graphite 49 USB MIDI Kontrol – Klavye

 1.867,20  1.400,40

Samson Graphite 49 – USB MIDI Klavye & Kontrol Cihazı

Harika Bir Çalım Hissiyatı & Tam Kontrol!

Samson Graphite 49 USB MIDI Klavye müzik yazılımlarınızdan tam performans ve verim almanız için tasarlandı. Yarı ağırlıklı 49 tuşları ve bir çok ekstra fonksiyon için farklı tuş takımları ile gelen Graphite 49, müzikal ifadelerinizi en iyi şekilde ortaya koyabileceğiniz harika bir ürün!

Bir Kontrol Cihazından Çok Gerçek Bir Enstrüman!

Graphite 49’un yarı ağırlıklı tuşları müzisyenlere tüm müzikal ifadelerini rahatça ortaya koymaları için tasarlanarak bu ürünün yalnızca bir kontrol cihazı değil daha çok bir enstrüman gibi bir çalım hissiyatını sağlaması amaçlandı! Tuş hassasiyetli bu tuş takımı ile performansınızın tüm dinamik ve ayrıntılarını yakalamak çok kolay. Aftertouch fonksiyonu ile gerçek enstrümanlarda elde edilen vibrato veya growl gibi efekleri bu şekilde dijital ortamda da elde etmek mümkün!

Müzikal İfadelerinizi Kolayca Genişletin

Graphite 49, bağımsız Transpose ve Octave butonları ile istediğiniz sanal enstrümanın tonunu başka bir menüye girip ayar yapmaya gerek kalmadan kolayca değiştirebilirsiniz. Bu öne çıkan, ilerici özelliklerin yanında klasikleşmiş Pitch Bend ve Modulation tekerleri ile tüm müzikal ifadelerin kontrolü parmaklarınızın ucunda!

Tam Özelleştirilebilir Bir Kontrol Ünitesi

Graphite 49’un kontrol fonksiyonları ile tüm sanal enstrümanlarınızın ve müzik yazılımlarınızın tam kontrolü sizde! Programlanabilir 9 fader, 8 adet atanabilir potansı ve 16 adet fonksiyon butonu ile ürün tamamen özelleştirilebilir!

Graphite 49 üzerindeki bu kontrolleri farklı kılan ise yalnızca özelleştirebilir olmaları değil aynı zamanda da herhangi bir düzenleme yazılımı olmadan da kolayca performans sırasında değiştirebilir olmasıdır. Ürünün geniş LCD ekranı her fonksiyonun parametrelerini gerçek zamanla izleyebileceğiniz bir tasarımla geliyor. Böylece müzik yazılımlarınızı ve sanal enstrümanlarınızı kontrol ederken içgüdüsel olarak kolayca kontrol edebilekcesiniz!

Graphite 49 aşağıdaki müzik yazılımları presetleri ile gelmektedir;

Logic
Pro Tools
Cubase
Ableton
Cakewalk
Reason
Traktion
Motu
Mk Control
Acid Pro
Audition
FL Studio
Nuendo
Magix
Presonus

Tamamen Size Özel

Graphite 49’u özel kılan diğer bir konsept ise dört alan üzerinden cihazı tamamen ayrı ayrı sesler ve ses katmanları için kullanma özelliğidir. Bu fonksiyon ile dört alan üzerinden ürünü sanki yalnızca sizin için üretilmiş gibi özelleştirebilirsiniz. Bölümlere ayrılmış klavye ile 2, 3 veya 4 adet özgün sesi aynı anda kontrol edebilirsiniz. Bas gitar, yaylılar, klavye ve solo tonlarını tek bir kanal üzerinde kullanarak yaratacağınız başka kanallar için de bol bol yer kalacak!

Yaratcılığınızı Tetikler!

Graphite 49 üzerinde 4 adet hassasiyete sahip tetikleyici pad’ler yerleştirilmiştir. Bu pad’leri bir davul ritmi yaratmak, tek vuruşluk sample’ları tetiklemek veya bir partisyonu çalıp durdurmak için kullanabilirsiniz. Bunlara ilaveten bu pad’lerin altındaki kontrol butonları ile 8 adete kadar kontrol parametresini aynı anda kullanabilirsiniz!

Performans İçin Yaratıldı!

Kompakt bir gövde tasarımı ile gelen Graphite 49 rakiplerinden çok daha ince ve zarif olarak üretildi. Böylece hem portatif, hem çok fonksiyonlu, hem dayanıklı hem de çok şık bir şekilde her zaman yanında! İster düz bir zeminde ister bir stand üzerinde çalarken her zaman en üstün rahatlığı müzisyenlere sağlıyor.

iPad Desteği

Apple Camera Connection Kit veya Lightning – USB ile kullanıldığında iPad’inizi de Graphite 49’a bağlayabilir ve tamamen mobil olarak müzik yapabilirsiniz. Daha fazla mobilite için Graphite 49 iPad üzerinden de güç alarak çalışabilir.

Native Instruments Komplete!

Graphite 49 Native Instruments Komplete Elements yazılım ile geliyor! NI Komplete Elements içinde stüdyo kalitesinde sesler, efektler ve modern müzik prodüksiyonu, kompozisyonu ve ses tasarımında kullanabileceğiniz araçlar bulunuyor. 3GB’I aşan sample kütüphanesi ile 1000’den fazla ses ile geliyor!

Teknik Özellikler

• Yarı ağırlıklı 49 tuş (Aftertouch fonksiyonu ile)
• Programlanabilir 9 adet master fader, 8 adet potans ve 16 adet butonla müzik yazılımı ve sanal enstrümanlarınızı gerçek zamanlı kontrol edebilme
• 4 adet tuş hassasiyetli tetikleyici pad (Aftertouch özelliği iki banka için kullanılabilir)
• Geniş LCD ekran
• MIDI çıkışı, USB ve Sustain pedal girişleri
• Kompakt dizayn ile stüdyo ve sahnede üst düzey rahat kullanım
• Bağımsız Transpose ve Octave butonları, Pitch Bend ve Modulation tekerleri
• 4 alan üzerinden katmanlı ses atama
• Ayarlanabilir tepki süresi eğrisi hemn tuş hem pad takımında kullanılabilir
• iPad ve USB üzerinden güç alır
• Native Instruments Komplete Elements yazılımı ile gelir

Kullanma kılavuzu için tıklayınız.

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samson Graphite 49 USB MIDI Kontrol – Klavye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri