Silverstein Carbon Black LB10B Tenor Saksafon Plastik Bek için

 984,65

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Silverstein Carbon Black LB10B Tenor Saksafon Plastik Bek için

 984,65

Silverstein Carbon Black LB10B Tenor Saksafon Plastik Bek için Bilezik (Medium)

Silverstein Works

Mükemmeliyetçiler İçin Orjinal Silverstein Bek Bilezikleri

BİR YENİLİK: İNCE AKORTÇU

Yeni ince akortçular, ligatürün kamışın titreşimleriyle girdiği etkileşimi değiştirip, sesin odağı ve rengini başkalaştırarak örneği görülmemiş kontrol ve esneklik sağlar. Böylece, sesinizin niteliklerini çaldığınız müziğe dilediğiniz zaman uyarlamanız mümkün olacaktır.

İŞÇİLİK

Her bir ligatür el yapımı olup en kaliteli malzemelerle parça parça bir araya getirilir. Özel yapım bağ, Mars Gezgin robotunu başka bir gezegene indirirken kullanılan Sky Crane vincinde kullanılan bağlarla aynı üretim süreci ve teknoloji kullanılarak üretildi.

İKİNCİ EVRİM: BENEKLİ BAĞ

İşleniş ipliğiyle serpiştirilmiş bağ- Ligatürün bir marka olarak özelliklerinden biri olan tasarımı ve tutuşunu korurken kamışla daha da az temas ve basınç için daha ince bir urgandır. Bu elbette daha büyük bir kontrol gücü, dinamik bir ses ve daha zengin bir ses tonu açısından devasa bir fark yaratacaktır.

HARMONİK KISIMLAR

İlk farkına varacağınız şey, kamışın ne kadar özgür olacağı… Aradaki fark, Ligatürümüzün sağladığı belirgin harmonik parçaları öne çıkaran ve daha zengin, daha dolu bir sesin yaratılabileceği laboratuvarda karşılaştırıcı testlerce gösterilebilmektedir.

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Silverstein Carbon Black LB10B Tenor Saksafon Plastik Bek için” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri