Silverstein Cryo4 Gold LQ09B Tenor Saksafon Plastik Bek için Bil

 1.367,35

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Silverstein Cryo4 Gold LQ09B Tenor Saksafon Plastik Bek için Bil

 1.367,35

Silverstein Cryo4 Gold LQ09B Tenor Saksafon Plastik Bek için Bilezik (Small)

Silverstein Works

DÜŞÜK VE YÜKSEK NOTALARDA DAHA DA GELİŞTİRİLMİŞ VE DENGELENMİŞ HARMONİKLER

BİR DEVRİM: CRYO®

Silverstein Works’un modern sanatçıya teknolojiyi getirme vaadinin sonucunda, Silverstein CRYO4 Altın Ligatürü karşınızda.

Ligatürün metal parçalarını dondurucu bir -300 derece Fahrenheit soğuğa maruz bırakan kriyojenik işlemi, metalin kristal yapısını değiştirerek ligatürün karakteristiklerini epeyce kuvvetlendirerek iyileştirir. Kriyojenik işlem ile metal daha iyi işlenmiş, homojen bir hale getirilir. Bunun sonucunda, parçanın içinden geçen ses dalgaları üzerinde büyük bir etki yaratılarak ses dalgalarının daha hızlı ve kayıpsız bir şekilde geçmeleri sağlanarak geliştirilmiş yankıya sahip daha dolgun ve doğal bir ses ortaya çıkar.

CRYO4 Altın ligatürü üzerindeki fazladan iki ince akortçu, daha fazla incelik ve kontrol sağlayarak kriyojenik işlemin etkilerini en fazlalaştırır. CRYO4 altın ligatürü aynı zamanda orijinal Silverstein Ligatüründe bulunan benekli bağ özelliğine de sahiptir. Bu şekilde, en iyi ve dengeli ligatürü kullanımınıza sunmayı başarmıştır.

İKİNCİ EVRİM: BENEKLİ SİCİM

Silverstein ligatürünün kendisi dahi klasik bir kavramın yenilikçi bir atılımı olmuştur: kamışın çoğu doğal titreşimlerini özgür kılan, sicim tabanlı minimalist bir ligatür. Yeni Silverstein Ligatürü ise bu kavramı bir adım öteye götürür. Yeni sicim tasarımları ve alaşımlarla yapılan deneyler sonucunda, Silverstein Ligatürü yine bir devrim yaparak işlenmiş bir iplikle serpiştirilmiş bir sicim ortaya çıkarmıştır – Ligatürün bilinen özellikleri olan tasarımı ve tutuşunu korurken kamışla daha da az temas sağlayan bir sicim. Ve bu, devasa bir fark yaratan bir yenilik oldu. Yeniden tasarlanmış sicimle daha kuvvetli bir kontrol, daha dinamik bir ses ve daha zengin bir ton mümkün olacaktır. Mükemmeli hedefleyen tüm müzisyenlerden ilham alarak, Silverstein Works olarak mükemmeliyet yolunda kendi uğraşlarımızda yılmayarak ilerliyoruz.

YENİ METAL ALAŞIMI

Daha geniş ağızlık çeşitleriyle daha iyi tınılar için geliştirilmiş bir metal alaşımı. Ligatürün yüzeyinin tamamı boyunca, ileri seviye plazma kaplama teknolojisiyle oluşturulmuş bir nano-ölçek polimer katmanı. –Daha iyi tınılar- Geliştirilmiş dayanıklılık- Geliştirilmiş çiziğe karşı dayanıklılık – Geliştirilmiş estetik tasarım

İNCE AKORTÇU II

Yeni alaşımla kuvvetlendirilmiş tasarım, daha iyi kontrol ve seste dinamiklik sağlar. Daha da kişiye özel sesler için ek İnce Akortçular eklenebilecektir (Ek aksesuar olarak satılır). – Odak, ses rengi ve ton üzerinde daha da kuvvetli kontrol- Ek İnce Akortçular artık ayrı olarak satılabilmektedir.

AYAR SOMUNU

Ergonomik bir tasarımla birlikte küçültülmüş boyutlar – Daha düşük bir profil – Daha konforlu ve kullanılabilirliği kolaylaştırılmış bir yapı.

YENİ BAŞLIK

Esnek uyumu ve daha hafif malzemesiyle tamamen yeninden tasarlanmış bir başlık. Eğimli taşındığında bile ağızlık ve kamışı koruyabilen bir yapı. –Daha iyi uyumluluk- Bas klarnetlere uygun çeşitler mevcuttur-

İŞÇİLİK

Her bir ligatür el yapımı olup en kaliteli malzemelerle parça parça bir araya getirilir. Özel yapım bağ, Mars Gezgin robotunu başka bir gezegene indirirken kullanılan Sky Crane vincinde kullanılan bağlarla aynı üretim süreci ve teknoloji kullanılarak üretildi.

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Silverstein Cryo4 Gold LQ09B Tenor Saksafon Plastik Bek için Bil” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri