Stüdyo Kulaklıkları Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Müzik dünyasında uzun yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübelerimiz ile tüm Türkiye’de hizmet anlayışımız ve özverimizle hizmet vermekteyiz. Gerek vurmalı gerek telli çalgı aletleri ve üflemeli, telli çalgı aletleri ile sizlere tamir, bakım, onarım ve yeni ürün satışları gibi özel alanlarda hizmet vermekteyiz. Ofis malzemeleri, stüdyo sistemleri gibi ses sistemleri ile aralıksız hizmete devam etmekteyiz.

 

            Özellikle son zamanlarda stüdyo kulaklıkları çok rağbet görmekte ve birçok çeşit ve özelliklerle hemen herkese uygun fiyatlarla piyasaya sürülmektedir. Stüdyo kulaklıkları renk ve şekil özelliklerine göre ve işlevlerine göre sınıflandırılmaktadır. Mikrofonlu kulaklıklar gürültü önleyici iç yüzey ile kaliteli ses alışverişini sağlamaktadır. Özel olarak tasarlanmış olan kulaklıklarda kablo karışıklığını önlemek için yassı kablolar kullanılmaktadır. Renk ve özellikleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Pratik kullanım şekilleri ile sizlere özel kullanım şekilleri sunmaktadır. Bir gözlük gibi katlanabilir özelliklere sahip olan kulaklıklar taşıma ve saklama kolaylığı sağlamaktadır.

 

            Dilerseniz kulaklıklarla arama yapabilir telefon ile görüşmelerde yapabilirsiniz. Kendinden mikrofonlu stüdyo kulaklıkları en çok rağbet gören ren olarak mavi ve siyah tercih edilmektedir. Ürünlerimiz garantili olup 2 yıl süre ile garanti kapsamına alınmaktadır. Fatura ile değişim ve garanti kapsamlarından yararlanabilirsiniz. Konferanslar ve görsel konuşmalarda ayrıca mikrofonu olan kulaklıklar tercih edilmektedir. Her türlü müzik ve sanatsal işlevler için üretilmiş olan malzeme ve çalgılar bünyemizde sürekli olarak bulunmakta ve satıştadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.