Ses Kartları Fiyatları ve Modelleri

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
885,83 TL
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Gelişen teknoloji sayesinde elektronik ve elektrikli müzik aletleri hızlı bir şekilde yayılmaya başlanmıştır. Bu ürünlerin önemli bir kısmı elektronik olarak bazı aksamlar kullanılarak dönüştürülen müzik aletleridir. Bazı müzik aletleri elektronik aksamı ve bilgisayar hafızasına sahiptirler. Bu aletlerin ses kayıt özellikleri bulunmaktadır. Elektronik ve bilgisayarlı müzik aletleri ile müzik yapılacağı zaman hafızada kayıt edilmiş olan seslerle müzik yapılmaktadır. Bu seslerin sorunsuz ve eksiksiz olarak çalışması ve istenildiğinde notaya dönüşerek müzik yapılabilmesi için ses kartları sorunsuz çalışmak zorundadır.

Stüdyo Ses Kartları

Stüdyo ses kartları, ses sistemleri içinde kullanılan ana işlemcilerden biridir. Ses sistemlerinin doğru çalışması açısından da gereklidir. Ses kartı almadan önce ihtiyaçların belirlenmesi ve buna göre tercih yapılması yararınıza olacaktır. Müziğin daha kaliteli bir şekilde yapılması için stüdyo ses kartları, donanıma uygun seçilmelidir. USB, Fireware gibi bağlantılar kurularak sisteme bağlama işlemi yapılır. Stüdyo ses kartı ne işe yarar? özellikle ses kayıt işlemlerinde herhangi bir gecikme olmaksızın kaliteli kayıt yapmanıza imkan sağlar. Bağlantı yapacağınız bilgisayarın bağlantı şekli veya enstrüman sayısı gibi etkiler ses kartların çalışmasını etkileyen önemli unsurlardır. İyi bir ses çalışması için, ses kartının değerlerine de mutlaka bakılmalıdır. Ses kartı mikrofon bağlantılarında kaliteyi yakalamak için ekipman seçimlerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin; eğer iki ve daha fazla hoparlör kullanmanız gerekiyor ise daha çok çıkışlı bir ses kartı kullanmanız gerekecektir. Ses kartı pc arası bağlantı için giriş kabloları kullanılır. Bu sayede bilgisayarınız yorulmadan sesi rahatlıkla işleyebilir hale gelir. Sadece ses kartı değil diğer ekipmanların tercihi de yapacağınız müziği etkileyecektir. Ayrıca ses kartı USB bağlantıyı sağlayarak daha kaliteli ve en az bozulma yaşayarak hem de sisteminizi yormadan kayıt yapabilirsiniz. Sadece kayıt için değil canlı performanslar için de kolay kurulum sağlayacağınız ses kartları gerekebilir.  Profesyonel ses kartları bu ihtiyacınıza kolaylıkla cevap verecek niteliktedir. Bu sebeple taşınabilir ses kartları günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Yeni kurulumlar hakkında detaylı bilgi sahibi değilseniz mutlaka işin uzmanlarına danışarak ses kartı almalısınız. Ses kartlarının kasalarına da dikkat etmek gerekir. Kaliteli ekipman seçimleri sizi iyi sese götürecektir. Çoklu girişleri sayesinde dilediğiniz ekipmana uyum sağlayacak şekilde tasarlanan ses kartlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Sorunsuz ses kartı kaliteli ses kartı demektir.

            Ses kartları sadece elektronik ve bilgisayarlı beyine sahip olan müzik aletlerinde kullanılmamaktadır. Müzik dinlenmek için kullanılan müzik aletlerinde de ses kartları bulunmaktadır. Bilgisayarlar da bu gruba dahildir. Ses kartları genel olarak müziğin veya sesin dışarıya aktarılması için çalışan sistemlerin ihtiyaç duyduğu bir parçadır. Ses kartları olmadığı zaman ses dışarıya yani hoparlöre aktarılamamaktadır.

            Ezgican Müzik&Sanat firmasının internet sitesinde satılan eşsiz müzik aletler ve stüdyo ekipmanları ve ses sistemleri ve bu sistemlerde kullanılan parçalar arasında ses kartları da bulunmaktadır. Kaliteli, uzun ömürlü ve ihtiyacınız olacak tüm boyut ve özelliklerde ses kartlarını Ezgican Müzik firmasının internet sitesinden kolaylıkla temin edebilir ve en kısa sürede sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

           Ezgican Müzik firmasının kalite ve garanti sözleşmeleri ile teminat altına alınmış bu kaliteli ve önemli ürünü internet adresinden alarak müziğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.