Washburn Comfort Serisi WCG20SCE Elektro Akustik Gitar

 3.912,72

%10 Havale-EFT İndirimi

1-3 iş gününde kargolanır

Stokta

Washburn Comfort Serisi WCG20SCE Elektro Akustik Gitar

 3.912,72

Washburn Comfort Serisi WCG20SCE – Elektro Akustik Gitar

Washburn markasının Comfort Serisi, en gitarist dostu enstrumanları ortaya çıkarmak için görüntü ve ergonomik özelliklerin en yenilikçi şekilde bir araya geldiği bir seridir. Üst ve karın kısımlarındaki oymalar, çalan kişinin ayakta veya oturarak çalmasından bağımsız olarak gitarın adeta çalan kişiye sarılmışçasına en rahat çalım imkanını sağlar.

WCG20SCE, zamanla tonu iyileşen eşlenmiş Sitka ladin kapağa, bu kapağı destekleyen çeyrek kesim Sitka ladini rezonans balkonuna, gül ağacı arka ve yan kısımlara, üst perdelere erişim kolaylığı sağlayan cutaway gövde kesimine ve gitarınızın gerçek akustik sesini direkt amfi veya ses sistemine aktarabileceğiniz Fishman 301T preamfiye sahiptir.

Bu gitarın en özgün özelliği ise seriye de adını veren, klasik tasarımlarda kolunuza denk gelen keskin köşenin ergonomik olarak şekillendirilmiş maun kısım ile ekstra rahat hale getirilmesidir. Gitarın diğer öne çıkan özellikleri ise gül ağacı klavyeye sahip maun sap ve köprü – kafa kısmıyla eşleştirilmiş gül ağacı kapaktır. Ayrıca yüksek basınçlı dökümle üretilmiş akort burguları ile akord problemi yaşamayacaksınız!

WCG20SCE akustik olarak harika ses üreten bir enstrumanken üzerindeki dahili Fishman preamfi bu gitarı mükemmel bir sahne gitarı da yapıyor! Orjinal Fishman 301T dahili preamfi / akort cihazı ile gitarınızın direkt sinyalini çok değişik şekillerde tonlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Model:WCG20SCE
Kasa Tipi:Grand Auditorium Cutaway
Kapak:Sitka Ladini
Arka:Maun / Gülağacı
Yanlar:Gülağacı
Rezonans Balkon:Çeyrek Kesim Sitka Ladin
Rozet:Comfort Serisine Özel Rozet
Sap:2 Yönlü Truss-Rod’a Sahip Maun
Klavye:Gülağacı 21 Perde
Inlay:Yok
Üst Eşik:Kemik
Üst Eşik Genişliği:43mm
Skala:25.5 inç
Köprü:Maun / Gülağacı Bindirme
Akort Burguları:Grover Exclusive 18:1 Siyah
Teller:DAddario EXP-16 Light Set Fosfor Bronz
Preamfi:Fishman 301T (Bütünleşik akort aleti ve preamfi)

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Washburn Comfort Serisi WCG20SCE Elektro Akustik Gitar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Taksit Seçenekleri